Kožuchy dámske

(množstvo výrobkov: 70 )

Dámske pravé kožuchy

Dámske pravé kožuchy sú vyrobené z najkvalitnejších jahňacích koží. Sú šité výlučne v našej dielni v Ciche v Poľsku. Dlhoročnou skúsenosťou navrhujeme kožuchy s veľkým citom pre detail, vďaka čomu sú nadčasové a spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. V našich modeloch nenájdete žiaden dámsky kožuch z umelej kožušiny. Aj keď sú umelé kožuchy populárne a ich úlohou je nahrádzať pravú kožu, my vždy budeme produkovať len kvalitné pravé kožuchy.

Kožuchy z pravej kožušiny

Dámske zimné kožuchy nájdete v rôznych dĺžkach a farbách, kožuchy s kapucňou a samozrejme aj luxusné modely pre náročné dámy. Sú ako stvorené pre chladné a mrazivé dni. Kožuchy z pravej kožušiny sú veľmi príjemné na dotyk, majú vynikajúcu tepelnú izoláciu oproti umelým kožuchom a sú mimoriadne pohodlné.

Luxusne kožuchy - krátke, dlhé, čierne aj s kapucňou

Naša ponuka je rôznorodá aby si každá klientka vedela vybrať model podľa vlastného vkusu. Nájdete tu krátke ale aj dlhé čierne kožuchy, kožuchy s kapucňou ale aj praktické nadčasové modely. Dominujú univerzálne, elegantné farby, rôzne odtiene hnedej, béžovej a sivej.

V modeloch dámskych kožuchov sme venovali maximálnu pozornosť detailom. Asymetrické zipsy, prispôsobené strihy, pútavé goliere, praktické vrecká, nastaviteľné rukávy, možnosť odobratia kožušinky či nadčasové prešívanie Pri výbere si ľahko vyberiete aj stupeň tepelnej izolácie. Máme produkty, ktoré skvelé ochránia pred mrazom, ale aj modely ideálne do jesenného a jarného počasia.

Kožuchy z umelej kožušiny

Zabudnite na kožuch z umelej kožušiny a vyberte si pravý kožuch z našej ponuky. Nie je nič ľahšie ako on-line nakupovanie s garanciou maximálnej spokojnosti. Pokiaľ uprednostňujete kamenne predajne, radi Vás privítame v našich obchodoch v Zakopanom, Wisle alebo Krakove. Konopka pravé kožené odevy, najlepšie pravé kožuchy z Poľska.

Cena
-
Zapínanie
Farba
Dĺžka
IdoSell Trusted Reviews
4.87 / 5.00 39 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-12-23
I am very satisfied with the quality and also the service! Thank you :-)
2022-11-29
Skvely pristup, komunikácia, kožuch je excelentný. Kvalitny, nadherny.
pixel